بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت، پورتال اختصاصی بازنشستگی برای دختران و بانوان ایرانی ۱۸ الی ۶۰ ساله ایرانی اعم از خانه دار، شاغل ( طرح ملی مستمری دوم ) و دانشجو است و این امکان را فراهم می کند که بانوان ایرانی با توجه به سن و حقوق بازنشستگی مورد انتظار خود، با پرداخت ۱۳ الی ۳۰ سال حق بیمه بازنشسته شوند و از حقوق بازنشستگی مادام العمر به همراه افزایش سالانه مستمری بهره مند گردند. حداقل پرداخت حق بیمه ماهانه ۱۵۰ الی ۲۵۰ هزار تومان و حداکثر مبلغ قابل پرداخت ماهانه ۴۰۰ هزار تومان است. البته برای افرادی که توان پرداخت ماهانه ۱۵۰ هزار تومان را ندارند این امکان فراهم است که با شرایطی، مبالغ کمتر پرداخت کنند.

توجه:

بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت، مشابه بیمه عمر و زندگی شرکتهای بیمه نیست. بدین صورت که مزایای مالی این بیمه نامه در پایان قرارداد، چندین برابر مزایای مالی بیمه عمر و زندگی شرکت‌های بیمه است و در نتیجه مفیدترین نوع سرمایه گذاری و بهره مندی از حقوق بازنشستگی مکفی به نسبت سازمان تامین اجتماعی و نیز سایر شرکتهای بیمه است.

 

بیمه مستمری زنان خانه دار - آسان ملت

 

مزایای طرح بیمه مستمری زنان خانه دار

 1. بهره مندی بیمه شده از بیمه تکمیلی درمان برای کلیه بیماری ها و هزینه های پاراکلینیکی
 2. تخصیص وام های قرض الحسنه بدون سود و بدون ضامن پس از دو سال از شروع قرارداد
 3. تخصیص کارت اعتباری خرید اقساطی ( بدون چک ) تنها پس از یک سال
 4. در شروع قرارداد به بیمه شده سند بازنشستگی ارائه می گردد، در نتیجه تا پایان قرارداد شرایط بیمه نامه تغییر نمی کند و در نتیجه منافع بیمه شده کاملا محفوظ است.
 5. بیمه شده می تواند حق بیمه سالیانه خود را به صورت ماهانه، دو ماهه، سه ماهه و شش ماهه تقسیط کند. لازم به ذکر است که در صورتی حق بیمه به صورت سالیانه پرداخت شود، ۶ در صد حقوق بیشتر، اگر شش ماه یکبار پرداخت گردد ۳ درصد حقوق بیشتر، اگر سه ماه یکبار پرداخت گردد ۱ در صد حقوق بیشتر و در صورتیکه دو ماه یکبار پرداخت گردد ۰/۵ درصد حقوق بیشتر به بیمه شده تعلق می گیرد.
 6. بیمه شده از سامانه شخصی برخوردار می شود و می تواند صورتحساب، حق بیمه های پرداخت شده و بطور کلی وضعیت بیمه نامه را بطور آنلاین رصد کند.
 7. حقوق بازنشستگی مادام العمر، این حقوق هر سال افزایش می یابد.
 8. پرداخت حق بیمه به صورت انعطاف پذیر است، در صورتیکه بیمه شده در سالهای بعد نتواند افزایش ناشی از تورم را پرداخت کند می تواند مشابه سال قبل و حتی کمتر از آن پرداخت کند. بدیهی است که در این حالت دیگر هیچگاه بیمه شدگان نگران عدم توانایی در پرداخت و پوشش تورم نخواهند بود و تنها زمان بازنشستگی بیمه شده بسته به شرایط ۱ الی ۳ سال افزایش می یابد.
 9. دارنده این بیمه نامه از بالاترین سود در شبکه بانکی و بیمه ای کشور بهره مند می گردد. در صورتیکه در هر زمان بیمه شده قصد انصراف و بازخرید بیمه نامه خود را بگیرد مبلغ پرداختی به وی از طرف بیمه ملت به نسبت تمامی شرکتهای بیمه کشور، مبلغ بالاتری خواهد بود.
 10. در صورت فوت بیمه شده، منافع بیمه نامه به طور کامل و معاف از مالیات بر ارث به ذینفعان پرداخت می گردد.
 11. بیمه شده و خانواده وی می‌توانند از پوشش‌ سرمایه فوت و حادثه، ازکارافتادگی و نقص عضو نیز برخوردار شوند. این پوشش‌ها در قالب یک بیمه‌نامه مجزا به بیمه شده و خانواده وی ارائه می شود.

لطفا در صورتیکه در هر قسمتی از توضیحات مربوط به این بیمه نامه ابهام دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همچنین اگر می‌خواهید از مزایای بیمه بازنشستگی خویش فرمایی مشاغل آزاد بدانید، پست مربوطه را مطالعه نمایید

پست های پیشنهادی