بیمه بازنشستگی مکمل فرزندان بیمه ملت، پورتال بازنشستگی مربوط به فرزندان از نوزادی تا ۱۸ سالگی است. بیمه شده (فرزند) پس از ۱۵ الی ۳۰ سال بازنشسته می شود و از حقوق بازنشستگی مادام العمر بهره مند می گردد. حداقل پرداخت حق بیمه ماهانه ۱۲۰ الی ۲۰۰ هزار تومان و حداکثر مبلغ قابل پرداخت ماهانه ۵۰۰ هزار تومان است. البته برای افرادی که توان پرداخت ماهانه ۱۲۰ هزار تومان را ندارند این امکان فراهم است که با شرایطی، مبالغ کمتر پرداخت کنند.

توجه:

بیمه بازنشستگی مکمل فرزندان بیمه ملت، تحت عنوان بیمه زندگی و سرمایه گذاری مشابه بیمه عمر و زندگی سایر شرکتهای بیمه نیست. میانگین سود قطعی پرداختی شرکت بیمه ملت به بیمه گزارانش از سال ۹۲ تاکنون ۲۴/۸ درصد بوده و این درصد بالاترین سود قطعی پرداختی در بین شرکتهای بیمه بوده است و در نتیجه در پایان قرارداد بیمه شده  ( فرزند ) می تواند همانند بیمه های عمر و زندگی، حق بیمه های پرداختی خود را با مجموع سودهای مرکب تضمینی و مشارکت (۲۴/۸ درصد) به طور یکجا دریافت کند و یا از حقوق بازنشستگی مادام العمر بهره مند گردد. در نتیجه با توجه به تفاوت حتی ۶ درصد در سود پرداختی نسبت به بعضی از شرکتهای بیمه، بیمه شده ( فرزند ) می تواند حتی تا ۶ برابر بیشتر از بعضی از شرکتهای بیمه دریافتی داشته باشد و یا از حقوق بازنشستگی مکفی و مادام العمر بهره مند گردد.

مزایای طرح بیمه بازنشستگی مکمل فرزندان:

  1. بهره مندی بیمه شده ( فرزند ) از بیمه تکمیلی درمان برای کلیه بیماری ها و هزینه های پاراکلینیکی
  2. تخصیص وام های قرض الحسنه دانشگاه و ازدواج بدون سود و بدون ضامن
  3. تخصیص کارت اعتباری خرید اقساطی ( بدون چک ) تنها پس از یک سال
  4. در شروع قرارداد به بیمه شده سند بازنشستگی ارائه می گردد، در نتیجه تا پایان قرارداد شرایط بیمه نامه تغییر نمی کند و در نتیجه منافع بیمه شده به طور کامل محفوظ است.
  5. بیمه گزار می تواند حق بیمه سالیانه خود را به صورت ماهانه، دو ماهه، سه ماهه و شش ماهه تقسیط کند. لازم به ذکر است در صورتی که حق بیمه به صورت سالیانه پرداخت شود، ۶ در صد حقوق بیشتر، اگر شش ماه یکبار پرداخت گردد ۳ درصد حقوق بیشتر، اگر سه ماه یکبار پرداخت گردد ۱ در صد حقوق بیشتر و در صورتیکه دو ماه یکبار پرداخت گردد ۰/۵ درصد حقوق بیشتر به بیمه شده تعلق می گیرد.
  6. بیمه شده از سامانه شخصی برخوردار می شود و می تواند صورتحساب، حق بیمه های پرداخت شده و بطور کلی وضعیت بیمه نامه را بطور آنلاین رصد کند.
  7. پرداخت حق بیمه به صورت انعطاف پذیر است، در صورتیکه بیمه گزار ( پدر یا مادر ) در سالهای بعد نتواند افزایش ناشی از تورم را پرداخت کند می تواند مشابه سال قبل و حتی کمتر از آن پرداخت کند. بدیهی است که در این حالت دیگر هیچگاه بیمه شده نگران عدم توانایی در پرداخت و پوشش تورم نخواهند بود و تنها زمان بازنشستگی بسته به شرایط ۱ الی ۳ سال افزایش می یابد.
  8. دارنده این بیمه نامه از بالاترین سود در شبکه بانکی و بیمه ای کشور( سود قطعی متوسط ۲۴/۸ درصد ) بهره مند می گردد.
  9. بیمه شده از پوشش‌ کامل حادثه، نقص عضو و امراض خاص نیز برخوردار می شود. بدین صورت که تمامی هزینه های غیرمترقبه ناشی از انواع حادثه و بیماری به بیمه گزار ( پدر یا مادر ) پرداخت می گردد.
  10. اگر بیمه گزار( پدر یا مادر ) در اثر حادثه یا بیماری دچار از کار افتادگی کامل شود، بیمه شده( فرزند ) از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد معاف می شود.

لطفا در صورتیکه در هر قسمتی از توضیحات مربوط به این بیمه نامه ابهام دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

با بهترین سپرده در بیمه ملت آشنا شوید: سپرده گذاری طلایی ۵ ساله

پست های پیشنهادی