بیمه بازنشستگی خویش فرمایی مشاغل آزاد بیمه ملت ، پورتال بازنشستگی آقایان ۱۸ الی ۶۰ ساله ایرانی اعم از شاغل ( طرح ملی مستمری دوم ) ، دانشجو و شاغل است و این امکان را فراهم می کند که آقایان ایرانی با توجه به سن و حقوق بازنشستگی مورد انتظار خود، با پرداخت ۱۰ الی ۲۵ سال حق بیمه بازنشسته شوند و از حقوق بازنشستگی مادام العمر بهره مند گردند. حداقل پرداخت حق بیمه ماهانه ۱۵۰ الی ۲۵۰ هزار تومان و حداکثر مبلغ قابل پرداخت ماهانه ۱ میلیون تومان است. البته برای افرادی که توان پرداخت ماهانه ۱۵۰ هزار تومان را ندارند این امکان فراهم است که با شرایطی، مبالغ کمتر پرداخت کنند.

توجه:

بیمه بازنشستگی خویش فرمایی مشاغل آزاد بیمه ملت، تحت عنوان بیمه زندگی و سرمایه گذاری مشابه بیمه عمر و زندگی سایر شرکتهای بیمه نیست. میانگین سود قطعی پرداختی شرکت بیمه ملت به بیمه شدگانش از سال ۹۲ تاکنون ۲۴/۸ درصد بوده و این درصد بالاترین سود قطعی پرداختی در بین شرکتهای بیمه بوده است و در نتیجه در پایان قرارداد، بیمه شده می تواند همانند بیمه های عمر و زندگی، حق بیمه های پرداختی خود را با مجموع سودهای مرکب تضمینی و مشارکت (۲۴/۸درصد) به طور یکجا دریافت کند و یا از حقوق بازنشستگی مادام العمر بهره مند گردد. در نتیجه با توجه به تفاوت حتی ۶ درصد در سود پرداختی نسبت به بعضی از شرکتهای بیمه، بیمه شده می تواند حتی تا ۶ برابر بیشتر از بعضی از شرکت‌های بیمه، دریافتی داشته باشد و یا از حقوق بازنشستگی مکفی و مادام العمر بهره مند گردد.

مزایای این طرح:

 1. بهره مندی بیمه شده از بیمه تکمیلی درمان برای کلیه بیماری ها و هزینه های پاراکلینیکی
 2. تخصیص وام های قرض الحسنه بدون سود و بدون ضامن پس از دو سال از شروع قرارداد
 3. تخصیص کارت اعتباری خرید اقساطی ( بدون چک ) تنها پس از یک سال
 4. در شروع قرارداد به بیمه شده سند بازنشستگی ارائه می گردد، در نتیجه تا پایان قرارداد شرایط بیمه نامه تغییر نمی کند و در نتیجه منافع بیمه شده کاملا محفوظ است.
 5. بیمه شده می تواند حق بیمه سالیانه خود را به صورت ماهانه، دو ماهه، سه ماهه و شش ماهه تقسیط کند. لازم به ذکر است در صورتی که حق بیمه به صورت سالیانه پرداخت شود، ۶ در صد حقوق بیشتر، اگر شش ماه یکبار پرداخت گردد ۳ درصد حقوق بیشتر، اگر سه ماه یکبار پرداخت گردد ۱ در صد حقوق بیشتر و در صورتیکه دو ماه یکبار پرداخت گردد ۰/۵ درصد حقوق بیشتر به بیمه شده تعلق می گیرد.
 6. بیمه شده از سامانه شخصی برخوردار می شود و می تواند صورتحساب، حق بیمه های پرداخت شده و بطور کلی وضعیت بیمه نامه را بطور آنلاین رصد کند.
 7. پرداخت حق بیمه به صورت انعطاف پذیر است، در صورتیکه بیمه شده در سالهای بعد نتواند افزایش ناشی از تورم را پرداخت کند می تواند مشابه سال قبل و حتی کمتر از آن پرداخت کند. بدیهی است که در این حالت دیگر هیچگاه بیمه شده نگران عدم توانایی در پرداخت و پوشش تورم نخواهند بود و تنها زمان بازنشستگی بیمه شده بسته به شرایط ۱ الی ۳ سال افزایش می یابد.
 8. دارنده این بیمه نامه از بالاترین سود در شبکه بانکی و بیمه ای کشور( سود قطعی متوسط ۲۴/۸ درصد ) بهره مند می گردد.
 9. در صورت فوت بیمه شده قبل از اتمام قرارداد، منافع بیمه نامه به طور کامل و معاف از مالیات بر ارث به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می گردد. بدین صورت که ذینفع یا ذینفعان بیمه نامه با یک دوره انتظار ۶ الی ۱۰ سال از حقوق بازنشستگی مادام العمر بهره مند می گردند.
 10. بیمه شده از پوشش‌ سرمایه فوت و حادثه، ازکارافتادگی، نقص عضو و امراض خاص نیز برخوردار می شود. بدین صورت که تمامی هزینه های غیرمترقبه ناشی از انواع حادثه و بیماری به فرد پرداخت می گردد.
 11. اگر بیمه شده در اثر حادثه یا بیماری دچار از کار افتادگی کامل شود، از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد معاف می شود.

لطفا در صورتیکه در هر قسمتی از توضیحات مربوط به این بیمه نامه ابهام دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با بیمه مکمل فرزندان، فرزندان خود را در جوانی، از حقوق بازنشستگی برخوردار کنید 

پست های پیشنهادی